від 16 років
Чеська, англійська

Вища школа економіки (Vysoká škola ekonomická v Praze) – найбільший та найпрестижніший державний університет Чехії з бізнес-освіти. Заснований у 1953 році, альма-матер чеського президента Мілоша Земана та багатьох політиків і бізнесменів країни. Місце навчання понад 20 000 студентів, 9% з яких іноземці.

Факультет бізнес-адміністрування ВШЕ акредитований європейською організацією EQUIS (European Quality Improvement System) та входить у 1% найкращих бізнес-шкіл світу.

Щорічно ВШЕ оцінюється Financial Times та протягом кількох років поспіль визнається рейтингом Eduniversal Ranking як одна з найкращих бізнес-шкіл у Центральній та Східній Європі.

Виш має велику партнерську мережу – понад 250 партнерських університетів по всьому світі, серед яких Гарвард, Сорбонна, Прінстонський та Мічіганський університети. ВШЕ є членом міжнародних організацій: Міжнародний стратегічний альянс CEMS (Global Alliance in Management Education) та PIM (Partnership in International Management).

Університет є членом ініціативи ООН – Принципи відповідальної бізнес-освіти (PRME). Це перший організований зв’язок ООН та вищих навчальних закладів, що мають бізнес-програми.

Всі студенти, що здобувають вищу освіту у Чехії, проходять обов’язкову практику на чеських підприємствах, ВШЕ також не є виключенням. Освіта у ВШЕ високо цінується роботодавцями у Чехії, випускники університету займають менеджерські посади у приватному та державному секторі. Один з незмінних партнерів вишу – банк Česká spořitelna, a.s. (Erste Group).

Викладацький склад налічує 600 викладачів – кваліфікованих спеціалістів та бізнес експертів. Всі студенти ВШЕ вивчають іноземні мови у складі курсу. Студенти університету проходять навчання чеською, англійською, німецькою, французькою, російською, італійською, іспанською, португальською, китайською мовами.

Вступні іспити на всі факультети ВШЕ для іноземців:

  • Тест з чеської мови (окрім англомовних програм);
  • Тест з англійської (прохідний бал 50 / 100);
  • Тест з математики (прохідний бал 50 / 100).

Для зручності студентів в університеті існує інтегрована електронна система InSIS, де кожен студент має власний кабінет – складає розклад, контролює успішність, здає завдання і т.п.

  • Переваги:
  • Факультети:
  • ПРОЖИВАННЯ:
  • ІНФРАСТРУКТУРА: