Вища освіта в Чехії така ж демократична і відкрита іноземцям, як і сама країна. У всіх державних та приватних вишах можна отримати диплом бакалавра, в університетах – також магістерську або докторську ступінь. Залежно від закладу та спеціальності, це займає 3-7 років. Зауважимо: чудових студентських років у чудовій європейській країні. До того ж, у 26 державних університетах Чехії навчання для іноземців безкоштовне – за умови володіння чеською.

А наш досвід підтверджує, що абітурієнти з України легко вивчають чеську мову за рік і менше. Тому наша компанія пропонує Вам навчання саме у державній вищій школі Чехії. Хоча, звичайно, якщо Ваш вибір – один із численних приватних вишів, ми готові взяти на себе оформлення і до них. Як державні, так і приватні університети ведуть навчання загалом за 150 спеціальностями – вибір багатий.

Ще аргументів? Якість: чеські дипломи визнають скрізь, а деякі університети, наприклад, Празький, – серед найстаріших і найшанованіших у Європі. Кількість іноземних студентів у Чехії становить близько 10%, і, повірте, виші за них борються – іноземні студенти є свідченням статусу університету, запорукою міжнародних грантів і програм.

Для тих, хто прагне і далі жити й працювати в Європі додамо, що у Чехії порівняно небагато людей має вищу освіту, і іноземцю з дипломом роботодавці раді. Держава також намагається затримати таких спеціалістів: у Чехії, на відміну від інших країн, іноземному власнику тамтешнього диплома не потрібен дозвіл на роботу.

ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ЧЕХІЇ

(RU)

Напрямок програм