Австрію вибирають як країну для здобуття вищої освіти через розміщення в самому серці Європи, стародавні академічні традиції, велику кількість навчальних закладів у всіх 9 федеральних  землях і панування тут атмосфери творчості та інновацій. Австрія  – країна з високим рівнем соціальної безпеки, економічної стабільності та можливостей подальшого професійного розвитку у всіх сферах. Приваблює іноземних студентів також порівняно невисока вартість навчання у вищих навчальних закладах. Після закінчення навчання випускники отримують 1 рік дозволу на проживання з метою пошуку роботи. В результаті наші студенти працевлаштовуються як в Австрії, так і в інших країнах ЄС і світу.

Вищі навчальні заклади Австрії

Вища освіта в Австрії представлена:

22 університетами (Universitäten), з них 6 мистецьких університетів, 3 медичні вищі навчальні заклади та 3 технічні університети;

21 прикладним університетом (Fachhochschulen);

16 приватними університетами (Privatuniversitäten);

14 педагогічними вищими школами (Pädagogische Hochschulen).

Як правило, бакалаврські програми в Австрії тривають 3 роки, магістерські – 2 роки.

Завдяки партнерським зв’язкам з іншими навчальними закладами у Європі та світі, студенти часто мають можливість провести семестр по обміну в іншому вузі за межами Австрії, який оплачується стипендіальними європейськими фондами.

Мовні курси

Навчання в державних університетах Австрії  проводиться німецькою мовою, є також окремі англомовні програми як бакалавріату, так і магістратури. Для вступу в університети є вимоги до знання німецької мови – рівень С1, підтверджений відповідним сертифікатом, в деякі прикладні університети можна вступити і з рівнем В2. Якщо рівень німецької у абітурієнта нижчий (мінімум А2), є можливість покращити його на підготовчих програмах при державних австрійський університетах ( програми Vorstudienlehrgänge).

Напрямок програм