Як одним словом описати Сполучені Штати Америки? Наш варіант – розмаїття. Така у цій величній країні природа – від Атлантичного до Тихого океану і від пралісів секвої до пустель. Таке її населення – від індіанців до ірландців. Така її культура та політика. Така її освіта – обирайте! Не сумніваємося: навчання у США дасть дитині, підлітку неоціненний досвід, а то й визначить усе подальше життя.

icon Вища освіта
Вища освіта в США

Систему вищої освіти Сполучених Штатів Америки називають однією з кращих у світі. Виші поділяються на коледжі та університети. Перші випускають бакалаврів, а у других, де не менш важливою складовою є наука, можна стати й магістром.  І ті, і інші виші можуть бути власністю штатів (вважайте, державними) та приватними. Хоча й серед перших є відомі університети, цінність диплому яких не піддається сумніву, славу американській освіті принесли приватні: Гарвард, Стенфорд, Прінстон.
Студентські роки у цих вишах стали важливою складовою успіху найвідоміших представників  політичного та економічного істеблішменту. Причому, не лише Америки.

Навчання в американських вишах платне. Але, по-перше, студенти можуть розраховувати на стипендію, що компенсує частину витрат. А по-друге, випускників цінують роботодавці, і вартість навчання може покритися дуже швидко.

icon Середня освіта
Середня освіта в США

Покинути батьківське гніздечко на кілька років у юному віці – рішення для сміливих. Тим більше, якщо мова йде про заокеанську школу. Але, якщо сімейна рада такий варіант розглядає, ми цілком підтримуємо вибір на користь Сполучених Штатів Америки.

Шкільну освіту у США отримують за 12 років у державних чи приватних школах. Курс поділяється на три етапи – початкова (1-5 клас), середня (6-8 клас) та старша школа (9-12 клас). Навчання платне, але цінність вища за вартість: правильно підібрана школа дасть значно більше, ніж академічні знання. Спорт, мистецтво, бізнес, наука не просто доступні: наставники заохочують учнів розширювати коло інтересів, допомагаючи старшим школярам визначитися із подальшими планами. Американська  школа тим і відрізняється, що виховує самостійну молодь з критичним мисленням і готовністю активно будувати власне життя.

icon Мовні та підготовчі курси
Мовні та підготовчі курси у США

Що властиве мовним школам у Сполучених Штатах Америки? Те, що й усій країні та її
освітній системі: розмаїття. Географія та менталітет – неспішне життя у Техасі чи шалений
темп Нью Йорку накладають свій відбиток на навчання. Вік та зміст – канікулярні програми
різної тривалості для школярів, мовна підготовка абітурієнтів та спецкурси для дорослих.
Вартість, проживання, додаткові пізнавальні програми та розваги, школи із майже столітньою
історією та амбітні новачки – із цього величезного набору деталей ми складаємо мозаїку
згідно ваших вимог.
Що у результаті? Ривок у вивченні англійської та усвідомлення того, що наполеглива праця і
віра в себе творять дива.

icon Канікули
Канікули у США

Що вам спадає на думку, коли ви чуєте про заокеанську мандрівку? Певно, США. І не дивно, бо Сполучені Штати – велика у всіх сенсах держава. І дуже розмаїта. Ми б навіть сказали, що це п’ятдесят країн під одним прапором – настільки вони несхожі між собою. Побачити усе цікаве важко й за півроку, бо спокус багато, а відстані величезні…

Та ми, незалежно від пори року та віку учасників, плануємо американські канікули так, щоби школярі, абітурієнти познайомилися з най-найвизначнішими пам’ятками США. Наші програми включають заняття англійською, а екскурсії і дозвілля можна вважати цікавою мовною практикою.

Та головне, на канікулах у США діти відчують масштаби і можливості цієї країни. Ми віримо, що це надихатиме їх на розвиток – для штурму великих цілей.

Напрямок програм