Швейцарія має славу світового банкіра. Гроші, як відомо, люблять тишу, тому Швейцарія стримана й небалакуча. І краса її стримана. І водночас безумовна: скелясті гори милуються собою у неймовірної чистоти озерах; між горами та озерами зелені луки та ошатні міста, курорти й мальовничі гольфові поля. Швейцарія – знак якості. У тому числі, в освіті. Такі ж стандарти ми встановлюємо й для наших освітніх програм у цій країні. Обирайте. Переконайтеся.

icon Вища освіта
Вища освіта в Швейцарії

Що люди всього світу бачать у Швейцарії? Надійність та якість! По них їдуть до Альпійської країни і закордонні абітурієнти, формуючи велику – аж до 30% – багатонаціональну спільноту швейцарських вишів. Тут справді вчаться: вже після першого курсу відсіюється до половини студентів, та й за навчання у магістратурі свіжоспеченим бакалаврам треба боротися.

Та воно того варте: університети Швейцарії мають прекрасну технічну базу та інфраструктуру, співпрацюють із численними вишами в інших країнах. Вони дають ґрунтовні  знання і всебічно розвивають студента, що гарантує випускнику відмінні життєві та кар’єрні перспективи.

Швейцарія має 12 державних університетів та низку приватних вишів. Перевага останніх – мала кількість студентів та хороша практика. Навчання платне, навіть у державних вишах. Але той, хто приймає рішення вчитися у Швейцарії знає: це надійний внесок у майбутнє.

icon Середня освіта
Середня освіта в Швейцарії

Середня освіта – яскравий прояв ґрунтовного й серйозного підходу швейцарців до справ. У Швейцарії є як державна, так і приватна освіта. Діти з інших країн вчаться тут у приватних школах, отже, про них. Швейцарія – багатомовна конфедерація. У міжнародних приватних школах головна мова англійська, та, крім неї, можна вивчати й інші мови країни – німецьку, італійську, французьку.

Школи такі є у всіх кантонах, загалом їх більше двохсот.  Значна частина з них створювалася десятиліття тому саме для прийому іноземців. За цей час школи відпрацювали систему, яка забезпечує не тільки належний рівень знань, а й домашній затишок, і психологічний комфорт. Тому, хоча ці підтверджені атестатом знання є перепусткою у подальше навчання у будь-якій іншій країні, випускники шкіл зберігають до Швейцарії теплі почуття і прагнуть стати студентами саме тут.

icon Мовні та підготовчі курси
Мовні та підготовчі курси у Швейцарії

Чи замислювалися ви, що стримана і навіть трохи закрита Швейцарія справжній лінгвістичний оазис? А між тим це правда: тут величезний вибір мовних шкіл та курсів. Багатонаціональна країна надає іноземцям можливість вчити не тільки універсальну англійську, а й німецьку, французьку, італійську мову. Є програми для школярів, абітурієнтів, дорослих. Є стандартні та інтенсивні чи спеціалізовані. Є короткі, канікулярні і довші. Що їх об`єднує ? Звичайно, якість! Швейцарська.+

icon Канікули
Канікули у Швейцарії

Що вам дадуть канікули, проведені у Швейцарії ? Ну, по-перше, радість від того, що одна із найзакритіших країн Європи вам уже відкрилася. По-друге, розуміння, що таке швейцарська точність: скажімо, спізняться екскурсанти на хвилину – останній підйомник на гору вже пішов, краєвиду трьох країн не побачать. По-третє, захват від неймовірної блакиті вод у  озерах та річках ( навіть міських!), височенних віадуків між засніжених вершин, стримано-елегантної архітектури міст.

Швейцарці прості й чемні, шанують і бережуть свою країну: люблять їздити на роботу велосипедом, на гірських серпантинах «мазераті» пропускають овечок. Побути серед них – гарний життєвий урок, чи не так?

І, звичайно, на канікулах будуть мовні заняття із розмовною практикою та приємні канікулярні розваги, відповідно до пори року та до віку наших мандрівників.

Напрямок програм