Англія стримана і стильна. Англія – синонім класики. Класичний англійський в класичних школах – ось наша версія шкільних канікул, різних за тривалістю мовних курсів для тих, хто прагне до досконалості. І не тільки у володінні British English

icon Мовні та підготовчі курси
Мовні та підготовчі курси у Великій Британії

Нащо вам знати англійську? Щоб стати студентом британського університету? Щоб знайти роботу своєї мрії? Щоб започаткувати новий бізнес? Щоб змінити країну проживання? Так, високий рівень знання англійської мови, підтверджений відповідним міжнародним сертифікатом – важлива або й обов’язкова умова здійснення такої мети.

І де найкраще вчити/вдосконалювати англійську мову? Ми пропонуємо її «батьківщину» – Англію. Там ми співпрацюємо з міжнародними школами Kaplan, Education First, Cavendish, The Language Gallery. Вони мають великий досвід (у деяких – більше 70 років!), належну акредитацію – Британської Ради, EnglishUK, співпрацю  з університетами. Мають власні методики мовної курсової підготовки  різної інтенсивності, спрямування  та тривалості – від 1 тижня до року.

Десяток локацій від Ла Маншу до Ірландії,  більш ніж 50 програм від початкової до бізнес-англійської. Десятки українців, які закінчили курси, звернувшись до нашої компанії.  Визначайтеся з потребами – підберемо й вам.

icon Канікули

Здавалося б, ну що за клопіт із канікулами? У тур – картинку змінити чи просто до бабусі. Другий варіант вирішуйте самі, а перший готові взяти на себе. Навіть більше: ми пропонуємо мовні канікули на батьківщині класичної англійської мови і класичних традицій навчання. У Великій Британії. В усі пори року. Щоб у результаті – залежно від віку – дивитися «Баранчика Шона», Бондіану абоекономічні новини CNN мовою оригіналу.

А враження? Будь ласка! Еклектичний Лондон і замки з привидами. Дискотеки та футбол. Сафарі-парки та морські пляжі. У кожній нашій програмі є своя фішка на додачу до занять англійською. Що робить «Англійські канікули»не тільки класичними, а й просто класними

Напрямок програм