Федеративна Республіка Німеччина – справжній «двигун» Європейського Союзу. Велика, потужна, розмаїта країна: мальовничі замки, першокласні курорти, середньовічні та сучасні, сповнені руху міста. А ще численні університети з багатими традиціями та найсучаснішими навчальними методиками та обладнанням. Здобутий у Німеччині диплом – справжня перепустка до успішного професійного життя по всій Європі. А допоможуть вступити до вишу та познайомлять з країною курси й табори  німецької мови

icon Мовні та підготовчі курси у Німеччині

Німеччина – країна серйозна. Усе, що там робиться, має робитися належним чином. Стосується це й освіти. Тому, якщо мрієте про навчання в Німеччині, радимо готуватися до цього вельми ґрунтовно.

Перш за все, вчити мову так, щоб ваш акцент хіба що примушував німців задумуватись, з якої тамтешньої землі ви приїхали. Ну, може це перебільшення, але рівень ваших знань має бути не нижче В2, підтверджений відповідним сертифікатом. В Україні можна отримати відмінні знання і здати мовний іспит DaF: крім Гете Інституту, є ще низка надійних курсів. Та все ж по вдосконалення знань та розмовну практику варто їхати до Німеччини.

Там теж розмай мовних курсів: локації – по всій країні, вік – від молодших школярів до випускників, тривалість – від двох тижнів хоч до року. Ми ж радимо звернути особливу увагу на спрямованість таких програм. Якщо ваша мета – німецький диплом, то й курси варто обирати такі, що максимально полегшать вступ до вишу. Так, їхні сертифікати університети мають приймати беззастережно, серед їхніх програм має бути і безпосередня підготовка до іспитів, а в ідеалі – програма зарахування до університетів Німеччини. Саме такими міркуваннями керуємося й ми, підбираючи для вас надійні мовні школи у Берліні, Гановері, Мюнхені, Гайдельбергу – містах, де концентруються гранди вищої освіти країни.

icon Канікули
Канікули в Німеччині

Ми вже писали, що Німеччина велика й цікава країна. То чому б не присвятити їй частину канікул? Весняних чи осінніх, зимових чи літніх – у будь яку пору це буде захоплива мандрівка! І дуже корисна:  відпочиваючи й пізнаючи куточки Німеччини, діти різного віку ще й вдосконалюватимуть знання іноземної мови. Англійська, французька, німецька – обирати вам, та головне, що це жива розмовна мова. Знаннями і враженнями, отриманими на канікулах, можна буде скористатися і для того, щоб листуватися з новими друзями, і блискуче виступати на олімпіадах, і готуватися до вступу до європейського вишу.

Німеччина пропонує безліч можливостей для таких канікул, залежно від вікудітей тауподобань батьків. Для дошкільнят та молодших школярів можна обрати невелике мальовниче містечко, наприклад, Діц;  підлітків, без сумніву, привабить драйвовий Берлін або поважний Мюнхен чи Ганновер.

Наша ж задача – допомогти Вам обрати саме той варіант, який, поруч з відпочинком, дасть Вашій дитині стимул ще краще вчитися, допоможе розвиватися й пізнавати світ далі. З нами це буде легко, швидко й безпечно.

Напрямок програм