«Країна тюльпанів» Нідерланди – невелика, зелена й затишна. Водночас, це одна із найбільш прогресивних країн Європи: Нідерланди активно розвивають ІТ та інші стартапи. Відвідати Нідерланди на канікулах, а тим більше вчитися там – значить зрозуміти, як поєднати шану до старезних вітряків та лебедів із відкритістю до нових технологій. Людина із таким досвідом – своя у європейській родині. Хоч на сімейний обід, хоч на ІТ проект, хоч на все життя.

icon Вища освіта
Вища освіта у Нідерландах

Вища освіта у Нідерландах – яскравий прояв відкритості країни. Голландія першою серед неангломовних країн дала іноземцям можливість навчатися у своїх вишах англійською, і зараз пропонує їм більше двох тисяч навчальних програм.

Система вищої освіти у Нідерландах включає вищу школу (коледжи) та університети. Коледжі – це 4 роки навчання, диплом бакалавра та максимум практичних знань для технологій та бізнесу. Університети, як і скрізь у Європі – це класична освіта для майбутніх науковців.

Об’єднують коледжі та університети відмінні навчальні бази та активна співпраця викладачів і студентів. До цього додайте обов’язкову практику – водночас можливість познайомитися з майбутніми роботодавцями. Це приваблює молодь не тільки з України та СНД, а й із цілком успішної Північної та Західної Європи. Навчання у Нідерландах платне, але цінність голландського диплому та досвіду, набутого у країні традицій та інновацій, незрівнянно вища.

Напрямок програм