Франція – це музика. Смак. Мода. Вино. Замки. Франція – це… такий келих вражень, ковтнути з якого людина має хоч раз у житті. Втім, мова про юних, тому коктейль у нас безалкогольний. Додамо до нього Диснейленд та швидкісні поїзди, море та гори. А ще Сорбонну та інші відомі університети. І школи із міцними традиціями якісного навчання. Що б ви не обрали – канікули, курси, школу чи виш, Франція залишить по собі глибокі знання і ще глибші враження.

icon Вища освіта
Вища освіта у Франції

Франція – знаний законодавець мод. У тому числі, в освіті. Франція пишається не лише 800-річною Сорбоною: мало не сотня університетів та кілька сотень вищих шкіл країни мають свої «фішки» та досягнення. Переважна більшість університетів – державні.

Система вищої освіти передбачає три цикли навчання. Перший займає два роки і завершується дипломом про загальну (DEUG) або технічну (DEUST) університетську освіту. Умовно кажучи, це відповідає рівню коледжу. Другий цикл теж займає два або три роки і у свою чергу ділиться на дві стадії: після першого року  випускник отримує диплом ліцензіата (licence), а по завершенні навчання – диплом про закінчену вищу освіту (maitrise). Третім циклом є спеціальна або поглиблена вища освіта, що відповідає аспірантурі.

Франція вкладає в освіту п’яту частину державного бюджету, тому навчання для місцевих та іноземців безкоштовне, а якість його – відмінна.

icon Середня освіта
Середня освіта у Франції

Франція має своєрідну і без перебільшень дуже потужну систему шкільної освіти. Вона складається із трьох ланок: початкової, коледжу та ліцею і займає 11-12 років. Причому, ліцей не є обов’язковим, але саме він дає право далі навчатися в університеті. Ще один важливий нюанс: «перепусткою» до вишу є загальноосвітній, а не професійний ліцей. І за його атестат ще треба поборотися, отже, до навчання у Франції варто одразу ставитися серйозно.

Чим же французька школа така потужна, така приваблива? Тим, що держава вкладає в освіту величезні кошти, забезпечуючи як належну кількість, так і належний рівень шкіл, навіть у провінції. Завдяки цьому, Франція – країна, де переважають державні школи із безкоштовним навчанням, навіть для іноземців. Поруч з державними існують і відмінні приватні школи, що доповнює вибір.

icon Мовні та підготовчі курси
Мовні та підготовчі курси у Франції

Задаймося питанням, як справи на мовному фронті у нашій країні? Англійську вчать скрізь, німецька наступає їй на п’яти, а ось аристократична французька ніби в затінку… І що це означає? А те, що знання французької мови стало явною конкурентною перевагою у професійному житті! Тому її – одну з найважливіших мов Європи – варто вчити. І покращувати знання на її батьківщині, у Франції.

До того ж, мовні курси у Франції – це знайомство з її історією, культурою та неповторним стилем життя, це омріяний мільйонами Париж, прадавні замки та дива техніки. Які б курси не обрали юні франкофони, вони повернуться з любов’ю до Франції та натхненням відкривати нові обрії.

icon Канікули
Канікули у Франції

Франція, ах Франція! Найпопулярніша серед туристів усього світу, і українці – не виняток. Звичайно, можна побачити Париж і замки Луари з батьками чи компанією друзів, але чому б не поєднати це із корисними та необтяжливими заняттями? Наші програми канікул у Франції якраз і є таким поєднанням. На кожну пору року, на різний вік, від молодших школярів до випускників, ми маємо, чого навчити та як розважити наших юних мандрівників. Знайомтеся, вивчайте, приєднуйтеся – буде цікаво!

Напрямок програм