Документы для учебы в Чехии, образование Чехия, оформление документов на выезд в Чехию

Мене звати Катерина, я мама двох доньок  – випускниці і молодшої школярки. Обох ми орієнтуємо на освіту за кордоном, і зі старшою вже мало не «спекли першого млинця»

У 2016-му, після десятого класу ми відправили її у мовний табір до Чехії – зорієнтуватися. З тієї подорожі, яку, до речі, підібрала для нас «ВТГ», дитина повернулася просто натхненною. Навіть  спеціальність обрала: технологію пивоваріння. Несподівано для дівчинки? Не дивуйтеся, наш тато – бровар. До вступу стали готуватися заздалегідь: ще у тому ж 2016 році самі знайшли річні курси, зареєструвалися й оплатили. Так ми були впевнені, що для оформлення документів півроку цілком досить.

Може, для когось отримати навчальну візу просто, та у нас ситуація особлива: ми переселенці з Донецьку. Самі знаєте, що до таких консульства особливо «уважні». Будь-яка помилка в документах могла означати відмову, і ми звернулися до «ВТГ». Там підготували документи ідеально – візу ми отримали без жодних проблем.

На жаль, візовими клопотами не обмежилося. До від’їзду в Чехію ми мали зібрати ще й документи для нострифікації аттестату, але жодних інструкцій від організатора курсів не отримали. І лише у травні ми усвідомили, що школа ось-ось піде на канікули, а в нас нема документів. Тут я вже не роздумувала, зателефонувала до ВТГ.

Ми встигли з усім – віза є, документи для нострифікації на руках, ми навіть не боїмося вже цього дивного слова J. Першого вересня моя дівчинка вже буде в Чехії: готуватиметься і до підтвердження атестату, і до вступу в омріяний університет. Та після цих клопотів я зробила для себе висновок: коли будемо збирати меншу вчитися за кордоном, одразу звернуся до «ВТГ» .

Проблеми:
  • Ми не знали, як готувати документи для отримання навчальної візи, як заповнювати анкету, де робити переклади, тощо.
  • Організатор курсів – освітній центр не звернув нашу увагу на те, щоб ми вчасно підготували документи для подальшої  нострифікації атестату.
Рішення:
  • ВТГ допомогли зібрати бездоганний пакет документів, а це особливо важливо для переселенців із Донецьку.
  • ВТГ дали чіткі настанови, які документи потрібні для нострифікації атестату; роз’яснили процедуру, щоб донька впевнено її пройшла.
Результат:
  • Донька без проблем отримала навчальну візу.
  • Ми вчасно зібрали документи для нострифікації атестату.
  • Донька спокійно готується до нострифікаційних іспитів.

Напрямок програм