Від 18 років
АНГЛІЙСЬКА

Toronto School of Management (TSoM) − інноваційний коледж вищої прикладної освіти, що пропонує широкий спектр програм, орієнтованих на кар’єру у сферах бізнесу, гостинності та туризму, великих даних, фінансів та кібербезпеки. Коледж надає програми, які зосереджені на практичному навчанні, що дозволяє за 1-2 роки стати готовим спеціалістом за обраним фахом. Після навчання у коледжі студенти можуть продовжити освіту в університеті або працювати у будь-якій міжнародній компанії по всьому світі.

Кампус TSoM розташований у Торонто, в самому центрі столиці Онтаріо − ділового та культурного центру Канади.

TSoM належить до групи Global University System, що складається з більше ніж 20 вищих навчальних закладів у Північній Америці, Європі, Сінгапурі та інших країнах із загальною кількістю студентів − понад 55 000.

Серед партнерів коледжу у Канаді – університет Canada West та Yorkville University, де студенти можуть продовжити навчання за програмою Pathway.

Програми Co-op

Програми Co-op – це освітні програми у коледжах Канади, що включають обов’язкове стажування протягом навчання. Їх тривалість 1-2 роки. Особливість у тому, що семестр у кампусі чергується з семестром стажування у компанії. Таким чином, студент отримує не тільки диплом, а також практичні навички та готове резюме. Наразі TSoM пропонує 10 Co-op програм, щороку збільшуючи їх кількість та різноманітність.

Підробіток під час навчання та кар’єрні перспективи

Майже всі студенти у Канаді працюють. За законодавством студенти можуть працювати по 20 годин на тиждень під час навчання та 40 годин у тиждень на канікулах. Після 3-х років навчання студенти мають право отримати дозвіл на роботу у Канаді.

  • Icon ПРОГРАМА
  • Icon СПЕЦІАЛЬНІСТЬ
  • Icon РОЗТАШУВАННЯ
  • Icon ПРОЖИВАННЯ
  • Icon ВАРТІСТЬ