від 16 років
англійська

Еталонна освіта для майбутніх готельєрів, рестораторів, спеціалістів сфери обслуговування: два дипломи бакалавра за 3 роки, оплачуване стажування у найкращих готелях та ресторанах, вивчення декількох мов, міжнародний досвід та можливості знайти роботу мрії по всьому світі. Що може бути краще?

Два топових університети:

 1. Аграрний університет у Празі (ČZU) – державний виш, третій за розміром університет Праги. Десяту частину його студентів складають іноземці. Виш входить до Європейської Асоціації університетів природничих наук (70 університетів), а також має угоди із більш ніж 80-ма університетами по всьому світі.
 2. Swiss Education Group (SEG) альянс провідних швейцарських вищих шкіл готельно-ресторанної справи. До складу альянсу входять César Ritz Colleges Switzerland, Culinary Arts Academy Switzerland, Hotel Institute Montreux, Swiss Hotel Management School, IHTTI School of Hotel Management. 70% випускників здобувають менеджерські посади протягом 2-х років після закінчення коледжу.

Переваги подвійного диплому:

 • Економія часу – всього за 3 або 3,5 роки ви отримаєте два дипломи бакалавра.
 • Економія коштів – два роки, проведені у Чехії, допоможуть зекономити до 70% коштів, що вкладають студенти у вищу освіту у Швейцарії.
 • Досвід – проживання за кордоном у популярних серед студентів країнах – це неоціненний досвід на все життя. Студенти, що навчалися за кордоном, досягають більшого успіху у подальшій кар’єрі протягом коротшого проміжку часу.
 • Володіння декількома іноземними мовами – окрім навчання англійською, з першого курсу ви можете обрати інші іноземні мови як додатковий предмет в університеті. Для проживання у Чехії вам також знадобиться знання чеської. Отже чим більшою кількістю мов ви володієте, тим більше можливостей для працевлаштування.
 • Практичні знання – за 3-4 роки навчання ви отримаєте максимум практичних знань без води. До університетів Чехії та Швейцарії регулярно запрошуються лектори – топ-менеджери корпорацій, професіонали галузі, що дають практичні знання зі свого досвіду. Це є обов’язковою складовою програми. Зазвичай, такі лекції студенти пам’ятають найдовше.
 • Сила зв’язків – іноді це той фактор, який вирішує все подальше життя. Навчання у Чехії та Швейцарії – це неабияка можливість стати успішним у своїй справі та пишатись бездоганними результатами.
 • Icon Програма
 • Icon Проживання
 • Icon Вартість