Подготовительные курсы в Чехии: Брно, Прага
Подготовительные курсы в Чехии: Брно, Прага
від 16 років
ЧЕСЬКА

Програма підготовчих курсів розроблена Празьким Освітнім Центром. Школа має навчальні аудиторії у кампусах державних університетів у Празі, Брно та Лібереці.

Понад 8000 випускників Празького Освітнього Центру вступили до державних та приватних чеських вишів. За 14 років успішної діяльності центру чимало випускників стали висококваліфікованими спеціалістами у технічній, економічній, медичній, транспортній та інших галузях у Чехії та за її межами.

Для чого необхідний підготовчий курс?

  1. Навчання у Чехії чеською мовою – БЕЗПЛАТНЕ для всіх, при цьому якість освіти дуже висока. Це підтверджено тим, що ведучі чеські університети входять до міжнародних рейтингів найкращих вищих шкіл світу. Головною умовою для вступу є знання чеської мови на рівні В2. Завдяки грамотній методиці та інтенсивності підготовчих курсів учні опановують необхідний рівень мови за один навчальний рік та успішно вступають до університетів по всій Чехії.
  2. Програма курсу передбачає не тільки вивчення мови, а й підготовку до вступних іспитів з профільних предметів. Починаючи з першого семестру студенти разом із досвідченими викладачами-чехами вирішують завдання вступних іспитів минулих років. Заняття ведуться за обраним профілем (гуманітарний, технічний, медичний, економічний, творчий). Оскільки у більшості університетів вступні іспити схожі, програма підготовки уніфікована під будь-який чеський виш. Всі заняття ведуться виключно чеською мовою.
  3. Протягом всього навчального року на курсі передбачена підтримка куратора, адаптаційна програма, інформаційні лекції про систему навчання, програми університетів, умови вступу та ін., а також тімбілдінги, екскурсії, розважальні заходи, що допомагають студенту плавно адаптуватися та почуватися комфортно в іншій країні.
  • Icon Програма курсів
  • Icon Спеціальність
  • Icon Розташування
  • Icon Проживання
  • Icon Вартість