Ви закінчуєте школу та думаєте про продовження навчання в Чехії?

Правильне рішення: Чехія – комфортна та безпечна країна з хорошою системою вищої освіти.

Вона може бути і безкоштовною, але з обов’язковою умовою: хорошим знанням чеської мови.

Вивчити чеську та підготуватись до вступу в університет на бакалаврську/магістерську програму ми пропонуємо через річні курси в Чехії. А саме в Празі, місті Ліберець або Брно. Чому ?

Тому, що це головні університетські міста Чехії, там розташовується головний офіс нашого чеського партнера – освітній центр з багаторічним досвідом підготовки абітурієнтів та сильною командою викладачів.

Візьміть до уваги, підготовчі курси – це початковий рік. Так як після школи дуже малий відсоток тих, хто має чітке уявлення того, ким хоче бути. Навчаючись на підготовчому курсі, відвідуючи ВНЗ, спілкуючись зі студентами університетів,
вчорашні учні приймають для себе рішення та роблять свідомий вибір на користь тої професії, яка сподобалась найбільше.
Тим більше, в Чехії ширший вибір спеціальностей.Крім того, в Україні диплом бакалавра отримують за 4 роки, а в Чехії – за 3. Тому з підготовчим курсом навчання становить ті ж 4 роки, але рівень отриманих знань в Європі та визнаний європейський диплом ми не будемо порівнювати ні з чим.

Отже, насамперед,  – підготовчі курси різняться інтенсивністю та наповненням

  • «Мінімальна» програма інтенсивності – це 600 академічних годин вивчення чеської мови;
  • Програма «Стандарт» – це додатково 310 годин профільної термінології на чеській мові до мінімальної програми, яка становить 600 годин. Предмети назначають студенту виходячи з вибору спеціальності для вступу в ВНЗ.
  • Пакет «Преміум» – це 1120 годин вивчення, 600 з яких відводиться на вивчення чеської мови (лексика, граматика, фонетика та т. д) + 310 академічних годин спеціалізованої термінології + 210 акад. годин предметної підготовки до вступних іспитів.

Крім того, серед трьох міст ви можете обрати те, що ближче вам по духу.

Прага не потребує особливої презентації.

• Яскрава та багатолюдна;
• Старовинна та, водночас,  юна, студентська;
• Знамениті університети – Карлов, Чеський Технічний та інші не менш відомі ;
• Інфраструктура, авіазв’язок з Києвом та Одесою.

Одним словом – це столиця.

Зареєструватися на програмуПроте, в Брно та Ліберці також є чим похвалитись.

Брно – друге по величині місто Чехії. За мірками України це невелике місто. Але досить прогресивне! Тон задає Масаріков університет, котрий славиться своєю прихильністю до різних нововведень. Разом з Технічним він приваблює в Брно багато студентів, та в такій міжнародній тусовці нема часу аби сумувати. Тим більше, Брно чудово розташовується: поруч Словаччина та Австрія, можливо в Відень на екскурсію, можливо під Братиславу в аутлет. Ментально це місто та його жителі ближче до нас, тому українським студентам тут, мабуть, простіше всього адаптуватись.

Зареєструватися на програму


А ось Ліберець навпаки – майже Німеччина. Тому, притаманна Чехії легка розслабленість, тут вже вступає місце німецькій чіткості. Чудове містечко – гарне, охайне, комфортне, безпечне – «домашнє». Найбільш плавний та безболісний перехід від батьківського дому до самостійного життя… А саме – студентського, адже ми в Чехію саме за цим ?

Зареєструватися на програму

 

 


Будь-яку програму ви можете почати з нульовим знанням чеської.  Навіть мінімальний курс дозволить освоїти його до рівня В2 до кінця другого семестру. Це хороша основа для того, аби вступити в державний ВНЗ.

Більш інтенсивні програми пропонують відвідування лекцій обраного ВНЗ, знайомство з його навчальною літературою та тестами, а це дасть ще більше можливостей отримати вищу освіту в Чеській Республіці безкоштовно.

Треба додати, що річні курси – це ще і можливість вчасно, вже в квітні-травні підтвердити свій атестат, як цього вимагає більшість університетів. А ми, тим часом, потурбуємось про ретельну підготовку документів, необхідних для вашого вступу в ВНЗ.

Навіть візу для навчання в університеті після курсів отримати легше: за рік підготовки міграційні служби Чехії впевнюються в серйозності намірів студента.

Отже, ми впевнені, що річні курси підготовки в Чехії – той самий випадок, коли тихіше їдеш – далі будеш.

Поділіться з нами планами – ми допоможемо збудувати надійний місток в чеський вуз, аби мрія про здобуття спеціальності в Європі стала реальністю!


Замовити консультацію

Напрямок програм