У зв’язку з тим, що засоби масової інформації інколи відображають недостовірну інформацію, просимо вас ознайомитись із даною публікацією та бути в курсі поточної ситуації у Чеській Республіці.

По-перше, карантин у Чехії офіційно подовжено до 1 квітня, в той час, як заняття у школах буде поновлено не раніше середини травня. Зазначений прогноз, у понеділок, висловив міністр освіти Чехії Роберт Плага. Він також додав, що приблизно з середини квітня, після Великодня, влада буде поступово зменшувати упереджувальні та обмежувальні заходи безпеки, зокрема, йдеться про відкриття ресторанів, кафе та інших закладів. В свою чергу, у другій половині квітня буде відкрито консульства.

По-друге, Прем’єр-міністр Чеської Республіки спростував інформацію щодо закриття кордонів на 2 роки. Він попросив колег «не займатися теоретичними домислами та не жахати людей». Тому команда VTG Study також просить вас не довіряти інформаційним фейкам. Якщо у вас виникають питання, то ви завжди можете звернутися до нашої професійної команди менеджерів та отримати перевірену та підтверджену інформацію.

З переліком річних програм ви можете ознайомитись тут

Програми канікул тут

З питань поточного та майбутнього освітнього процесу у Чехії команда VTG Study до ваших послуг.

Напрямок програм