Груповий тур з керівником

Найголовніше:


Коли?

22.07 – 04.08; 05.08 – 18.08 (нема місць)


Де?

Мальта, Rabat


Для кого? 

діти, 10-17 років


Мальтійський орден, лицарі в блискучих обладунках, подвиги і пригоди, від яких захоплює дух! Мальта – це подорож у часі, можливість зануритися в саму романтичну епоху, побачити замки лицарів, пройтися по кам’яним мостовим, дізнатися історію від місцевих жителів!

Навчання англійській мові на Мальті – це справжнє задоволення, де у дитини з’являється і мотивація до навчання, і можливість вільно висловити свою думку в колі однолітків з інших країн, подорожуючи і граючи.

Що ж таке англійський табір на Мальті?

Вивчення англійської на Мальті для дітей в літній період це завжди вдалий вибір і ось чому:

  • англомовне середовище;
  • англоговорящая мовне середовище;
  • міжнародний мікс студентів;
  • високий рівень стандартів викладання;
  • можливість покупатися і активно провести позаурочний час;
  • безпека країни і гостинність мальтійців.

2 тижні безперервної мовної практики з носіями мови і професійними викладачами – командою мовної академії GV Malta, подарують дитині впевненість у своїх знаннях і навчать вільно спілкуватися англійською і не боятися зробити помилку.


Всі студенти 24 години на добу перебувають під керівництвом кураторів, які допомагають адаптуватися і знайти рішення будь-якого питання. А супровід англомовним куратором з Києва зробить перебування дітей в таборі і за його межами ще більш комфортним і цікавим.

Проживання, мовна школа, спортивна і розважальна інфраструктура академії GV Malta – розміщені на одній території в чудовій зеленій місцевості Tal-Virtu в Рабаті, лише в 10 хвилинах від стародавньої столиці Мальти – Мдині на площі в 58 000 кв.м.
Безпека і комфорт дитини тут на першому місці.

Завдяки справжньому національному міксу студентів, частка російськомовних студентів становить не більше 17%, а єдиною мовою спілкування для всіх студентів є англійська.

Програма школи:

  • вивчення англійської мови 20 годин на тиждень в групах;
  • постійна мовна практика англійської під час насиченої денної і вечірньої культурно-спортивної та екскурсійної програми;
  • семінар з вищої освіти за кордоном від керівника групи.

Високі результати навчання, комфорт та персональний сервіс, щасливі діти – для нас це головні орієнтири вибору партнера.
Саме тому цю школу вибирають батьки Іспанії, Італії, Франції, Німеччини, країн Латинської Америки і Азії, саме тому ми вибрали GV Malta для українських дітей.

Вартість 2-х тижневої програми: 1989 Євро

Навчання ефективніше, коли робите це з задоволенням!

Хочете дізнатися більше?

Ми допоможемо зробити правильний вибір і відповісти на всі питання.

Напрямок програм