від 16 років
англійська

Програма для тих, хто у майбутньому мріє керувати власним бізнесом або стати топ-менеджером корпорації, хто цінує час та ставить високу планку до якості знань. У студентів є можливість всього за 3 роки отримати два дипломи про вищу освіту у країнах, де навчання – це впевнений старт успішної кар’єри.

Два топових університети:

 1. Аграрний університет у Празі (ČZU) – державний виш, третій за розміром університет Праги. Десяту частину його студентів складають іноземці. Виш входить до Європейської Асоціації університетів природничих наук (70 університетів), а також має угоди із більш ніж 80-ма університетами по всьому світі.
 2. University Canada West у Ванкувері − молодий приватний університет Канади, програми якого спрямовані на бізнес освіту. Тут навчаються студенти з 40 країн світу. University Canada West є членом Ради Британської Колумбії та затверджений Радою з акредитації бізнес-шкіл. Виш належить до міжнародної групи Global University System, що складається з більше ніж 20 вищих навчальних закладів у Північній Америці, Європі, Сінгапурі та інших країнах із загальною кількістю студентів понад 55

Переваги подвійного диплому:

 • Економія часу – всього за 3 або 4 роки ви отримаєте два дипломи бакалавра.
 • Економія коштів – два роки, проведені у Чехії, допоможуть зекономити до 70% коштів, що вкладають студенти у вищу освіту у Канаді.
 • Досвід – проживання за кордоном у популярних серед студентів країнах – це неоціненний досвід на все життя. Студенти, що навчалися за кордоном, досягають більшого успіху у подальшій кар’єрі протягом коротшого проміжку часу.
 • Володіння декількома іноземними мовами – окрім навчання англійською, з першого курсу ви можете обрати інші іноземні мови як додатковий предмет в університеті. Для проживання у Чехії вам також знадобиться знання чеської. Отже чим більшою кількістю мов ви володієте, тим більше можливостей для працевлаштування.
 • Практичні знання – за 3-4 роки навчання бізнес-адмініструванню ви отримаєте максимум практичних знань без води. До університетів Чехії та Канади регулярно запрошуються лектори – топ-менеджери корпорацій, професіонали галузі, що дають практичні знання зі свого досвіду. Це є обов’язковою складовою програми. Зазвичай, такі лекції студенти пам’ятають найдовше.
 • Сила зв’язків – іноді це той фактор, який вирішує все подальше життя. Навчання у Чехії та Канаді – це неабияка можливість зарекомендувати себе.
 • Icon Програма
 • Icon Проживання
 • Icon ВАРТІСТЬ