Середземноморський острів Мальта – справжній коктейль. Історичний, архітектурний, релігійний. А от з мовами просто: мальтійська та англійська. Англійська –британського рівню. І на цьому Мальта збудувала цілу навчальну імперію із мовних таборів та курсів для будь-якого віку. Причому, відсотків на 30% дешевше, ніж у Британії!Причому, без клопотів з візою! Ми назвемо вам ще з десяток аргументів на користь навчання на Мальті, звертайтеся!

icon Мовні курси
Мовні й підготовчі курси на Мальті

Так вже історично склалося, що колишня колонія Великої Британії не відмовилася від її мови, а навпаки, поставила цю мову собі на службу. Запросила до себе найкращі мовні школи світу і створила свої – у столиці Валетті, у курортних містечках Гзіра, Сент-Джулианс, Слима. Загалом у трьох десятках ліцензованих, суворо контрольованих шкіл Мальти щорічно вивчає англійську більше 30 тисяч іноземців! Сюди радо їде молодь, а батьки за неї спокійні: Мальта безконфліктна, безпечна й приязна.

Багато серед цієї молоді і студентів з України. Крім загальних курсів англійської, наші співвітчизники уподобали підготовчі програми. Це допомагає впевнено здати міжнародні мовні іспити і вступити до вишу як на Мальті (до речі, тамтешній університет – один з найстаріших у Європі), так  і в інших англомовних країнах.

icon Канікули
Канікули на Мальті

Канікули на Мальті – справжня пригода. Уявляєте, як воно юній душі: острів у Середземному морі, оксамитовий пісочок, галасливий порт, лицарські обладунки, таємничі монастирі… Та ми не лише про ці туристичні принади. Мальта – ще й місце, де канікули пройдуть з користю.

На Мальті близько трьох десятків мовних шкіл. Вони пропонують і канікулярні програми – як для молодших школярів, так і для абітурієнтів. Навчання тут сучасне й цікаве. На додачу – спілкування з однолітками  з інших країн, причому, не тільки на уроках, а й на екскурсіях, спортивних майданчиках. Програмбезліч, і наша з вами задача обрати найкраще саме для вашої дитини. Щоб ця захоплива подорож дала нашій з вами юній душі знання та наснагу – розвиватися, шукати, відкривати.

Напрямок програм