Канада далека й водночас близька – бо нам дружня. Канада сувора й водночас відкрита – бо завжди радо приймала до себе іноземців з усіх усюд. Так збагачувалася її наука, економіка, культура. Знаєте, що у результаті? ООН називає Канаду кращою країною для проживання! І в освіті Канада теж на висоті – переконайтеся! Ми створюємо навчальні програми так, щоб наші юні «мандрівники по освіту» отримали і знання, і враження, і досвід.

icon Вища освіта
Вища освіта в Канаді

Вищу освіту в Канаді можна отримати у коледжі або університеті. На бакалавра треба вчитися чотири роки, але коледжі пропонують і скорочені, 2-3 річні програми, по закінченні яких вже можна працювати. Зверніть увагу, що коледжі роблять наголос на практичну підготовку, адаптовану до попиту на ринку праці. Це – особливість і перевага канадської освіти.

Диплом магістра отримують в університеті. Причому, у цій відносно молодій країні є 300-річні університети! Але за традиціями можна й не гнатися: усі виші Канади відкриті до інновацій як у технічному забезпеченні, так і методиках навчання.

Для іноземців вища освіта в Канаді платна, але висока якість і конкурентна ціна вкупі із проживанням у безпечному середовищі і дружнім ставленням викладачів роблять канадський диплом дуже привабливим для українських абітурієнтів.

icon Середня освіта
Середня освіта в Канаді

Відкрита й динамічна Канада і в освіті така. У середню школу Країна кленового листа вкладає великі гроші – близько 7% ВВП, тому державні школи сучасно обладнані, набір предметів гнучкий, а вчителі поважають і підтримують учнів. Особлива увага приділяється природничим наукам, а над теорією переважає практика. Тривалість навчання у різних провінціях відрізняється: атестат отримують у 16-18 років. Вчитися можна англійською або французькою мовою.

Для іноземців навчання навіть у державній школі платне, але щороку Канада приймає близько 5 мільйонів школярів з-за кордону. Крім технічних новацій та атестату, що дає право продовжувати навчання тут, в США та Англії, Канада пропонує цінний досвід спілкування з представниками різних культур. У багатонаціональних класах іноземці швидко стають своїми, почуваються як дома у цій далекій країні.

icon Мовні та підготовчі курси
Мовні та підготовчі курси в Канаді

Все хороше, чим відома Канада – відкритість, можливість вибору, екологічність, доступність –
справедливе і для мовних шкіл у цій країні. Канада двомовна – отже, поглибити знання
англійської або французької можна на однаково високому рівні. Оберіть лише відповідну
провінцію. Канада пропонує як державні, так і приватні мовні школи. Обирайте відповідно до
подальшої мети – університет, бізнес-англійська, тощо. Додамо, що й тривалість програм
різна – також є вибір. І жити «курсанти» можуть у кампусі або в сім’ях…
Можемо продовжувати, але ви вже зрозуміли, що мовні курси в Канаді – відмінний вибір

icon Канікули
Канікули в Канаді

Канаду можна назвати найріднішою нам з-поміж заокеанських країн. Справа не тільки у великій українській діаспорі, природа й клімат також схожі. Ліси, озера, гори. Тільки розмах у Канаді більший – якщо озер, то чотири мільйони, якщо водоспад – то Ніагарський, якщо зима – то вже до -40. Літо – м’яке, весна та осінь – пишні. Поїхати з нами на канікули до Канади можна у будь-яку пору, і ця країна знайде, чим здивувати.  І не тільки закоханих у природу: відкрита й освічена Канада щедро ділиться людськими надбаннями.

А тому канадські канікули – ще й нагода «підтягти» мову, познайомитися з коледжами та університетами. Щоб приціл на майбутнє був несхибним, як у легендарних канадських мисливців.

Напрямок програм