Ідея вчитися в Австралії видається вам екзотичною? Що ж, не дивно: країна така. Голова обертом від міксу геть незвичної прадавньої природи і високотехнологічних міст! Більшість людей і не мріє потрапити у цей Down Under – «світ навпаки», а тут навчання… Та повірте нашому досвіду: не тільки океанські пляжі та краєвиди Австралії варті уваги. У державі створена така система освіти, що цей далекий континент може втерти носа поважним світовим грандам.

icon Вища освіта
Вища освіта в Австралії

Серед університетів Австралії є вища ліга – так звана «Велика вісімка». Але це не означає, що варто намагатися вступити лише до одного з GO8. Якісну вищу освіту на Зеленому континенті пропонує загалом  близько 40 університетів і більш як 300 коледжів, дипломи яких визнаються у всьому світі.

Диплом бакалавра можна отримати зазвичай за 3 роки, але деякі спеціальності потребують  до 6 років. Диплом магістра дають аспірантські програми. Університети мають свою спеціалізацію. Серед них, до речі, дуже популярні інформаційні технології, бізнес освіта, МВА. За двома останніми позиціями Австралія – світовий лідер.

Після української школи вступити одразу до австралійського вишу неможливо: треба закінчити річні підготовчі курси. Навчання в Австралії платне, але його вартість (як і вартість проживання) значно нижча, ніж у Великій Британії та США.

icon Середня освіта
Середня освіта в Австралії

Австралія – далека екзотична країна, але її система освіти близька й зрозуміла, бо подібна до європейської. Водночас, середня школа більш прогресивна, має кращу технічну базу ніж загалом у Європі, пишається навчальними інноваціями. Цьому сприяє і обмежена кількість учнів в одному класі, і проектна робота у старших школярів, і спільні з університетами програми, і навіть… обов’язкова уніформа у багатьох школах (щоб діти відрізнялися прагненням до знань, а не модними прикидами).

Середню освіту отримують в Австралії за 12 років. Школи поділяються на державні та приватні, і серед них ми пропонуємо вам такі, із сертифікатом яких можна легко вступити до вишу хоч на Зеленому континенті, хоч деінде у світі.

icon Мовні та підготовчі курси
Мовні та підготовчі курси в Австралії

Англійська мова – друга найпоширеніша мова у світі. Її вчать у кожній країні, а її батьківщина Велика
Британія знаходиться відносно недалеко від нас. То чи варто долати майже 15 тисяч кілометрів
заради вивчення англійської в Австралії? Ми вважаємо, що так: мовні школи й курси в Австралії
мають свої безперечні переваги. Численні школи, відмінна якість, широкий вибір програм для різного
віку і різної мети, різні варіанти проживання…
До цього набору Австралія додає свої унікальні екзотичні принади – океан, евкаліптові ліси,
реліктових тварин. Яскрава екскурсійна палітра є неодмінною складовою усіх курсових програм.
Причому, дозвілля та екскурсії – це ще й спілкування з місцевими та іноземцями з інших країн, отже,
можливість випробувати й закріпити свої нові знання

icon Канікули
Канікули в Австралії

Канікули в Австралії – це справжнє «вау». Оточений океаном природний театр із евкаліптовими лісами та екзотичними сумчастими. Надсучасна архітектура, відзначена світовими преміями. Словом, хтось і не мріє побачити усі ці дива, а наші «канікулярщики» можуть познайомитися з Австралією вже у ніжному віці.

Заняття англійською на таких канікулах поєднуються із захопливими екскурсіями. А як вам ідея купатися в океані на зимових канікулах? А врятуватися від спеки на літніх? Коротше кажучи, подорож у “Down Under” може здійснити справжній переворот у голові, довівши, що нічого неможливого нема. Головне – прагнути дива.

Напрямок програм