Підготовчі курси для вступу до університетів Чехії

У цьому розділі – найбільш розмаїта інформація. Для майбутніх студентів – оглядини вишів, для лікарів – власна медична практика, між ними – ще низка наших послуг. А об’єднує їх мета допомогти вам спершу визначитись, і потім впевнено здійснити мрію.

Ми вважаємо, що європейська освіта – питання не престижу а справжньої  якості знань. Тому ми пропонуємо навчання у тих вишах Іспанії, Німеччини, Чехії, диплом якихєзапорукою впевненого старту професійного життя у будь-якій країні Європи.

Навчання в Чехії, освіта в Голландії для вас починається вже тут.

На усіх шкільних канікулах ми пропонуємо дітям від 4-х років та підліткамцікавий відпочинок в одному з освітніх таборівЄвропи. На морі чи в горах, у столиці  чи провінції, такі канікули є вдалим поєднанням розваг, спорту  та спілкування 1-2 іноземними мовами.

Тим, хто прийняв рішення щодо навчання, роботи, бізнесу в Європі, допоможуть підготовчі та мовнікурси. Апробовані програми та занурення у життя обраної країни – запорука впевненого володіння її мовою заради легшого здійснення ваших планів.

Думаєте про вищу освіту за кордоном у майбутньому? Краще почніть зараз – із середньої школи! Наш досвід показує, що школярі швидше вивчають мову країни, легше адаптуються до нового середовища. До того ж, місцевий атестат стане явною перевагою привступі до вищого навчального закладу

В якій країні Ви мріяте навчатися ?

Звертаючись до нас Ви отримуєте

ПРОФЕСійну КОНСУЛЬТАЦіЮ та підтримку

Представника міжнародного холдингу з центральним офісом у Празі

КОНКРЕТНЕ РіШЕНня питання

ГАРАНТіЮ Виконання НАШИХ ОБовязків

Наші сертифікати

ПРОГРАМИ
ДЛЯ будь-якого віку

Підберіть программу, яка підійде саме Вам

Наведіть на цифру відповідну вашому віку та побачите, які курси Вам підійдуть

eiffel
freedom
hesus
piza

Навчання в Чехії, курси чеської мови в Брно, навчання в Голландії і не тільки

Навчання за кордоном (в Чехії, Голландії та інших країнах) починається з мовних курсів, які вам допоможуть підібрати в компанії VTG Study.

Study означає «навчання». І хоча ми не школа і не університет, але вважаємо, що цілком заслуговуємо на таку назву.

Освітня компанія VTG Study з 2012 року навчає українців, як здобути освіту за кордоном – у Великобританії, Іспанії, Німеччини, Чехії. Ми проводимо навчання батьків, які дбають про майбутнє своїх дітей: пропонуємо освітні табори на канікули, підказуємо, які зарубіжні школи варто вибрати.

Фахівці компанії надають консультації для самостійної і відкритої молоді, як вибрати закордонний вуз та максимально скористатись перевагами того чи іншого ВНЗ. Ми знаємо оптимальні шляхи до корисного відпочинку, вивчення іноземних мов, отримання атестата та диплома в Європі. І відкриваємо ці шляхи вам.

Для цього ми й самі постійно вчимося:

  • всі співробітники VTG Study отримали спеціальну підготовку за кордоном, мають багаторічний досвід роботи і щорічно проходять спеціалізовані тренінги;
  • максимально ефективно працювати нам допомагають тісні зв’язки із зарубіжними партнерами в освіті і туризмі.

 

Вибираючи VTG Study, ви отримуєте:

  • індивідуальний підхід і допомогу у виборі програми мовного табору, підготовчих курсів, середньої та вищої освіти;
  • підготовку документів для візи;
  • допомогу у вирішенні побутових питань учнів і студентів, які здобувають освіту за межами України (бронювання проживання, організація проїзду, відкриття рахунків в банках і т.д.)

Ми переконані, що знання – найнадійніша інвестиція, яка буде служити освіченій людині все життя. Знайомтеся з нашими програмами, придбайте знання, інвестуйте в майбутнє разом з нами!

"Сам собі режисер" або чому варто довіритись професіоналам

Відгук студента ČZU про навчання на річному підготовчому курсі у Празі

Учеба в Чехии, образование в Чехии для украинцев

“Втрачений рік навчання в Чехії”, – Костя

Пресс-центр